Debata – zgłoszenie

Urząd Miasta Lublin, Fundacja Praesterno oraz Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii
zapraszają na

VIII debatę regionalną pn.

Organizacje pozarządowe w profilaktyce uzależnień

kiedy: 6.04 (środa), godz. 09.00–14.10
gdzie: Trybunał Koronny ul. Rynek 1, Lublin

pobierz program debaty (pdf)

Celem debaty jest identyfikacja i przedyskutowanie specyficznych dla województwa lubelskiego problemów z zakresu profilaktyki uzależnień oraz współpracy między instytucjami samorządowymi a organizacjami pozarządowymi prowadzącymi działania w tym obszarze. Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli instytucji samorządowych oraz organizacji pozarządowych prowadzących profilaktykę uzależnień.

Uczestnicy otrzymają najnowsze wydawnictwa KBPN.

W trakcie debaty zostanie przedstawiona skala problemu używania substancji psychoaktywnych w województwie lubelskim na tle sytuacji w kraju. Dyskusji zostanie poddana strategia i priorytety przeciwdziałania narkomanii w województwie lubelskim oraz zasady i kryteria organizacji konkursów na programy profilaktyczne przez lubelską administrację samorządową. Przedstawiciele samorządu terytorialnego i reprezentanci organizacji pozarządowych będą mieli możliwość podzielenia się doświadczeniami we współpracy i wspólnego zastanowienia się nad sposobami jej ulepszenia.

Udział w debacie jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona — decyduje kolejność zgłoszeń z zastrzeżeniem, że pracownicy instytucji samorządowych będą stanowić nie mniej niż 30% uczestników debaty.

  ZGŁOSZENIE NA DEBATĘ

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Telefon

  Nazwa reprezentowanej organizacji/instytucji (wymagane)

  W przypadku problemów z wysłaniem zgłoszenia przez formularz uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail tomasz.kowalewicz@profnet.org.pl.

  zobacz podsumowanie dotychczasowych debat

  Projekt jest współfinansowany z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji.

  Skip to content